به خانه کانادایی خود خوش آمدید، ما بیش از ۱۵ سال تجربه و تخصص داریم

M

۱۵ سال تجربه ما تضمین موفقیت شما

Permanent Residence

سرمایه گذاری کبک

برنامه اقامت دائم کانادا

جمعیت کبک در حدود ۷٬۶۶۹٬۱۰۰ نفر است.در شمال کبک سکونت بسیار کم است و ۸۰ درصد از جمعیت کبک در سواحل رودخانه سن لوران سکونت دارند.زبان اصلی و رسمی کبک فرانسه است، شعار کبک Je me souviens(من به خاطر می‌آورم) که بر روی نمای خارجی بنای پارلمان حکاکی شده‌است و بر روی نشان شهر و پلاکهای خودروها هم دیده می‌شود.

مساحت آن حدود ۱٬۵۴۲٬۰۰۰ کیلومتر مربع یعنی سه برابر مساحت فرانسه و کمی کوچک‌تر از ایران و همچنین کمی بیش از چهار برابر ژاپن است. در کبک چهار فصل بسیار متضاد جای یکدیگر را می‌گیرند، از جمله یک بهار آرام و لطیف و کوتاه و یک پاییز سرد و رنگین. فصلهای مشخص‌تر زمستان و تابستانند

تابستانها گرم و اغلب نمناک، و زمستانهای سرد و نسبتاً طولانی و برفی و همچنین نمناک. در این فصول بسیار متناقض گاهی درجه دمای هوا به ۳۵ درجه سانتیگراد در تابستان و -۳۵ درجه سانتیگراد در زمستان می‌رسد. دوره برف و سرما در جنوب (در مونترال) چهار ماه و در شمال (در رادیسون) شش ماه است. میزان بارش برف در این مدت در کبک یا مونترال به همان مقدار است که در روسیه، هلسینکی یا حتی اسلو است. به‌طور کلی این باد سرداست که درجه متوسط دما را سرد می‌کند.

مراحل پروسه ویزای سرمایه گذاری کبک

مراحل کار از ابتدا تا زمان دریافت اقامت کانادا شامل دو مرحله اصلی ذیل می باشد:

مرحله اول: دریافت نامه CSQ از استان کبک

پس از تکمیل پرونده، درخواست متقاضی به اداره مهاجرت استان کبک ارسال می شود. پس از بررسی پرونده متقاضی به مصاحبه حضوری دعوت می شود و در انتها گواهی قبولی استانی یا CSQصادر می شود. در انتها با داشتن گواهی قبولی استانی وارد مرحله فدرال جهت دریافت ویزا اقامتی خواهید شد.

مرحله دوم: صدور ویزای اقامتی کانادا

پس از نامه سی اس کیو استانی ، پرونده شما جهت اخذ اقامت دائم کانادا تشکیل خواهد شد و پس از بررسی های پزشکی و امنیتی توسط اداره مهاجرت کانادا، ویزای اقامت دائم کانادا برای شما و خانواده صادر می شود

مدت زمان پروسه 

این برنامه به عنوان یکی از روش های اخذ مستقیم اقامت دائم کانادا می باشد و بر اساس آخرین آپدیت اداره مهاجرت، پروسه رسیدگی به پرونده ۵۲ ماه می باشد. مدت زمان بررسی پرونده متغیر و توسط اداره مهاجرت کانادا به روزرسانی می شود.

امکان اقدام ویزای کار جهت ورود سریعتر به کانادا حین پروسه اقامتی وجود دارد.

ویزای سرمايه گذاری کبک

مزايای ویزای سرمایه گذاری 

امکان اخذ مستقیم اقامت دائم کانادا
بدون نیاز به ایجاد بیزنس یا ایجاد شغل

امکان درخواست ویزای کار در طول پروسه

دریافت اقامت همزمان افراد خانواده و فرزندان زیر ۲۲ سال

مرحله اول: مشاوره با متقاضی
مرحله دوم: شروع قرارداد کاری

مرحله سوم: جمع اوری مدارک

مرحله چهارم: دریافت CSQ

مرحله پنجم:ثبت پرونده اقامتی متقاضی

مرحله ششم: انجام بیومتریک و مدیکال کانادا
مرحله هفتم: دریافت ویزا و ورود به کانادا

یاد آوری:
آنچه در کسب موفقیت هر پرونده مهاجرتی کانادا نقشی به سزای را ایفا می کند دانش و تخصص لازم، سال ها تجربه، دقت در تمام جزئیات پرونده، ارائه راه حل های موثر و تهیه پرونده جامع می باشد. جهت مشاهده نمونه ویزا های اخذ شده ویزای های  کاری، سرمایه گذاری و اقامتی کانادا وارد لینک شوید.

جهت بررسی واجد شرایط بودن اقامت کانادا لطفا فرم ارزیابی را تکمیل بفرمایید. در صورت نیاز به جلسه مشاوره با دفتر کانادا میتوانید درخواست خود را از اینجا ثبت نمایید.

#

نمونه موکل موفق

اخذ  اقامت دائم کانادا برای یک خانواده ۲ نفره از ایران پس از ۴ سال 

کارت اقامت دائم متقاضی اصلی
ویزای اقامتی کانادا همسر

 با بیش از یک ده تجربه و هزاران پرونده موفق با ارایه اسناد واقعی از ویزا ها و پرونده ها قبولی ما را از دیگران متمایز می کنند.

ویزای سرمايه گذاری کانادا

اولین قدم خود را به سوی کانادا بردارید

دریافت اخبار برنامه

جهت دریافت اخرین اخبار و اپدیت این برنامه ایمیل خود را وارد نمایید

شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

error: Content is protected
×

BORMAN

درگاه ارتباطی مجموعه از طریق WhatsApp

×