به خانه کانادایی خود خوش آمدید، ما بیش از ۱۵ سال تجربه و تخصص داریم

M

۱۵ سال تجربه ما تضمین موفقیت شما

ثبت نام گرین کارت ۲۰۲۲ امریکا


ثبت نام لاتاری ۲۰۲۲

ثبت نام لاتاری گرین کارت ساده ترین و ارزان ترین روش اقامت قانونی و دائم آمریکا است که هر ساله در اکتبر شروع و در نوامبر به پایان میرسد.

رویداد پیش رو برای ثبت نام لاتاری، با نام DV-2021 شناخته میشود که به آن ثبت نام لاتاری ۲۰۲۲ میگوییم.

شرح زمانبندی لاتاری تاریخ میلادی تاریخ شمسی
ثبت نام لاتاری ۳ اکتبر تا ۷ نوامبر ۲۰۲۰ ۱۱ مهر تا ۱۶ آبان ۱۳۹۹
اعلام نتایج لاتاری ۱ می ۲۰۲۱ ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
مصاحبه برندگان لاتاری اول اکتبر ۲۰۲۰ تا پایان سپتامبر ۲۰۲۱

دولت آمریکا هر ساله به ۵۵,۰۰۰ هزار نفر از متولدین کشورهای خاصی اجازه اقامت دائم ( گرین کارت ) را در ایالات متحده آمریکا می دهد. این اشخاص از طریق یک قرعه کشی کامپیوتری انتخاب می شوند . گرین کارت آمریکا به معنای اقامت دائم و اجازه کار , تحصیل و زندگی و مسافرت به آمریکا و استفاده از مزیت شهروندی آمریکاست . گرین کارت ویزای اقامت دائم آمریکا نه تنها فقط برای شما بلکه برای همسر و فرزندانتان نیز صادر خواهد شد.

در صورتی که این شخص در قرعه کشی برنده شود برای او و همین طور همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال و مجرد او نیز صادر می شود. مدرک تحصیلی  شخص متقاضی باید دیپلم ( یا معادل آن) و یا بالاتر باشد و یا اینکه شخص در پنج سال گذشته دارای دو سال سابقه کار در حرفه ایی را داشته باشد که برای اشتغال در آن نیاز به حداقل دو سال دوره کارآموزی و یا تمرین می باشد. این مدارک فقط بعد از برنده شدن در قرعه کشی و فقط جهت ارائه به سفارت آمریکا توسط سفارت خواسته می شود و شما برای ثبت نام در قرعه کشی احتیاجی به آن ندارید.

روند شرکت در قرعه کشی گرین کارت به این صورت است که هر ساله طی دوره ای, اداره مهاجرت آمریکا از متقاضیان گرین کارت ( ویزای اقامت دائم ) ثبت نام به عمل می آورد . این ثبت نامه نه به صورت مکاتبه ایی که فقط و فقط به صورت آنلاین و از طریق اینترنت انجام می شود . افراد متقاضی بالای ۱۸ سال می توانند برای خود به تنهایی و یا برای خود و خانوده شان ( شامل همسر و فرزندان مجرد ۲۱ ساله شان) به عنوان همراه , تقاضای ویزای گرین کارت نمایند. در صورت قبولی فرد متقاضی برای همسر و فرزندانشان که در تقاضا نامه اسامی آنها ثبت شده بوده , ویزای گرین کارت صادر می شود .

مزایای داشتن گرین کارت

گرین کارت به مانند ویزایی مادام العمر برای شما تلقی خواهد شد. به شما فرصت اقامت و کار دائمی در آمریکا خواهد داد. بعد از این که ۵ سال از اقامت شما در آمریکا گذشت، قادر خواهید بود برای دریافت شهروندی (Citizenship) آمریکا اقدام نمایید. در همان حین مانند هر فرد دیگر، میتوانید کار کنید، کودکان خود را به مدرسه بفرستید، خانه بخرید و هر آنچه که یک شهروند آمریکایی اجازه انجام آنرا خواهد داشت، به جز حق رای داشته باشید.

هر شخصی می تواند خود از طریق سایت مهاجرت آمریکا فرم های ثبت نام را در مهلت مقرر پر کند ولی بسیاری از اشخاص که خود به شخصه می خواهند در سایت مهاجرت آمریکا برای قرعه کشی ثبت نام کنند به دلیل اشتباهات بی شمار , ناقص بودن مدارک , قابل قبول نبودن عکس ها از قرعه کشی گرین کارت آمریکا حذف می شوند .

آیا می دانید که هرساله ایرانیان سومین گروه بزرگ برندگان لاتاری گرین کارت آمریکا از قاره آسیا هستند؟

آیا می دانید که هرساله تعداد بیشماری از شرکت کنندگان قرعه کشی که به شخصه فرم ثبت نام را پر می کنند  فقط به دلیل اشتباهات جزئی و یا آگاه نبودن با قوانین و همین طور نحوه پر کردن فرم های قرعه کشی گرین کارت , به طور خودکار  از قرعه کشی حذف می شوند ؟ با سپردن ثبت نام خود به ما از این اشتباهات جلوگیری می کنید ما فرم و عکس شما را بررسی کرده و در صورت هر گونه اشتباهی با شما برای تصحیح آن تماس می گیریم و در نهایت ثبت نام قابل قبولی را برای شما انجام خواهیم داد.

آیا می دانید که باید تمام مدارک شما کامل و بدون هیچ نقصی باشد و با کوچکترین کمبود در مدارک و یا نقص در آنها و یا کوچکترین اشتباه در فرم ها نام شما از قرعه کشی حذف می شود ؟

 دولت آمریکا طبق قانون جدید تمام مراحل ثبت نام به صورت الکترونیکی است و ثبت نام به صورت مکاتبه ای انجام نخواهد شد. در صورتی که شما با استفاده از تجارب و مشاوره های ما و البته با استفاده از متخصصان دنبای کامپیوتر و اینترنت ما و با تسلط کامل به زبان انگلیسی می توانید شانس قبولی خود را در این قرعه کشی چندین برابر کرده و احتمال اشتباه در پر کردن فرم درخواست خود را به صفر برسانید. ما قدم به قدم در ثبت نام این قرعه کشی بزرگ با شما هستیم. ثبت نام این شانس بزرگ زندگی تان را به ما بسپارید.

 هر ساله تعداد زیادی از متقاضیان گرین کارت با پر کردن اشتباه فرم درخواست و ناقص بودن اطلاعاتی که در آن درج می کنند  و مسلط نبودن به زبان انگلیسی و نحوه کار با فرم های آنلاین شانس خود را از دست داده و به صورت اتوماتیک و خودکار از قرعه کشی حذف می شوند و البته این شانس بزرگی جهت کسانی است که جهت ثبت نام در قرعه کشی گرین کارت از افراد مسلط به زبان انگلیسی و مجرب در امور مهاجرتی استفاده می نمایند

بلافاصله بعد از قرعه کشی برای افراد برنده , نامه ایی به آدرسی که در فرم ثبت نام خود ذکر نموده اند فرستاده شده و در نامه طی تبریک برنده شدن در لاتاری گرین کارت , تاریخ و مهلت قانونی جهت مراجعه به سفارت آمریکا در یکی از کشورهای همسایه ایران  داده می شود .

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

تاریخ شروع ثبت نام:

از ۱۱ مهر ماه الی ۱۶ آبان ماه ۹۹  – مهلت یک ماه

اعلام نتایج:

۱۱ اردیبهشت سال ۱۴۰۰

ثبت نام کنید:

در سال گذشته چندین نفر از افرادی که برای مهاجرت به کبک اقدام کرده بودند در قرعه کشی سال پیش که ثبت نام آنان از طریق این سایت صورت گرفته بود شرکت و دراین قرعه کشی خوشبختانه قبول شدند. شما نیز این فرصت را از دست ندهید…

ثبت نام اشتباه لاتاری وارد قرعه کشی نخواهد شد

لازم است بدانید هر ساله بیش از ۵۰ درصد از ثبت نام های لاتاری قبل از ورود به قرعه کشی از لیست اپلیکیشن های مجاز حذف میشوند که علت این امر اشتباه در ثبت نام است. ضمنا اگر پس از برنده شدن هم در سفارت اشتباهی در ثبت نام لاتاری اتفاق افتاده باشد که در مصاحبه مشخص شود، آن تقاضا رد خواهد شد و به ویزا نخواهد رسید. پس برای ثبت نام لاتاری به کافی نت ها و اشخاص کم اطلاع مراجعه نکنید. هرساله بیش از ۲۰۰ کیس برنده به ما مراجعه میکنند که به علت ثبت نام اشتباه از اخذ ویزا باز مانده اند.

لازم به ذکر است افرادی که در چند ساله گذشته از این طریق ثبت نام کرده بودند نیازی به ارسال مجدد مدارک و تکمیل فرم نمی باشد. فقط به ما ایمیل بزنند.

   

error: Content is protected
×

BORMAN

درگاه ارتباطی مجموعه از طریق WhatsApp

×