به خانه کانادایی خود خوش آمدید، ما بیش از ۱۶ سال تجربه و تخصص داریم

a
M

۱۶ سال تجربه ما تضمین موفقیت شما

ارزیابی رایگان مهاجرت

جهت اطلاع و آشنایی بیشتر شما کلیانت ها و خوانندگان عزیز در خصوص پروسه اسکیل ورکر کبک، مراحل پرونده یکی از کلیانت های دوره قدیم کاغذی ما که در این ماه موفق به دریافت ویزای اقامتی خود شده است از ایتدا تا ویزا به شرح زیر می باشد [متن زیر توسط متقاضی نگارش شده است] :

توضیح تصویر فوق: برگه confirmation of permanent residence بهمراه ویزای اقامتی صادر شده متقاضی
خلاصه پرونده:
روش مهاجرتی: اسکیل ورکر کبک کانادا – پروسه کاغذی
مجرد- رشته ۱۲ امتیازی – بیش از ۴ سال سابقه کار و سن کمتر از ۳۵ سال
ارسال پرونده: ۰۱/۲۰۱۲
دریافت شماره پرونده (فایل نامبر): ۰۲/۲۰۱۲
درخواست آپدیت مدارک برای کبک: ۰۷/۲۰۱۵
دریافت گواهی پذیرش کبک (CSQ): 03/2016
دریافت شماره پرونده فدرال (فایل نامبر فدرال): ۰۵/۲۰۱۶
دریافت نامه مدیکال اول: ۰۸/۲۰۱۷
دریافت نامه مدیکال دوم: ۰۳/۲۰۱۸
درخواست پاسپورت: ۰۴/۲۰۱۸
دریافت ویزای کانادا: ۰۴/۲۰۱۸
با سلام حضور محترم دوستان عزیز
امروز که ویزای اقامتی دائم کانادای خود را از دوست و مشاور عزیزم آقای برهانی دریافت کردم، به این فکر افتادم که شرحی کوتاه از دوران پر فراز و نشیب این رویداد مهم زندگیم برای همه ی کسانی که پای در این راه نهاده اند، به قلم آورم.
من ر.ج در سال ۱۳۹۰، به همراه یکی از دوستانم، تصمیم به اقدام برای مهاجرت گرفتیم. از آنجایی که اطلاعات ما در این مورد بسیار کم بود (آنقدر کم که حتی مقصد را نیز هنوز انتخاب نکرده بودیم)، با چندین دفتر مهاجرتی تماس برقرار نمودیم و به علت پیشنهاد مبالغ بسیار زیاد، تصمیم گرفتیم که خودمان این مسیر را طی نماییم. مدتی گذشت و نیاز به داشتن مشاور و راهنمایی خوب، برای ما بسیار حیاتی شده بود؛ زیرا هر چقدر اطلاعات ما در این مورد بالاتر می رفت، به اهمیت داشتن مشاوری به روز و با اطلاعات کافی، بیشتر پی می بردیم. با سرچ در اینترنت و برقراری اولین تماس با آقای برهانی آشنا شدم و به علت پیشنهاد حق الزحمه ای معقول، اولین جلسه ی مشاوره با ایشان در روزی بارانی رقم خورد. ایشان را جوانی پر انرژی و با اطلاعات بسیار زیاد دیدم. در همان جلسه اول دیدار، به ایشان اعتماد نمودم. پیشنهاد روش مهاجرتی مهارت شغلی کبک داده شد و با انگیزه، شروع به جمع آوری مدارکی که ایشان می گفتند، نمودم. جمع آوری مدارک من حدود یک ماه به طول انجامید. در تاریخ ۲۱ نوامبر ۲۰۱۱ مدارک را به اداره مهاجرت کبک ارسال نمودیم؛ اصلا انتظار این را نداشتم که دقیقا یک ماهه، شماره پرونده کبک را برای پذیرش اولیه پرونده ام دریافت کنم.
خوشحالی دریافت فایل نامبر، انگیزه ادامه راه را در من زنده نگه داشت. با پیشنهاد آقای برهانی، از همان روز اول ارسال مدارک، شروع به خواندن زبان فرانسه نمودم و اخبار اداره مهاجرت کبک و کانادا را از سایت ایشان دنبال می کردم. با طولانی شدن زمان بررسی پرونده، باز هم دست از خواندن زبان فرانسه بر نداشتم و حتی با تغییر قوانین اداره مهاجرت کبک مبنی بر اجباری شدن سطح B2 زبان فرانسه برای جبران امتیازات، باز هم ادامه دادم و همزمان با دریافت نامه آپدیت مدارک در تاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۱۵، مدرک B2 زبان فرانسه و مدارک به روز شده ای را که آقای برهانی گفته بودند، برای اداره مهاجرت کبک ارسال نمودیم. پس از گذشت ۸ ماه با تماسی که با اداره مهاجرت برقرار کردم، متوجه شدم که تغییر آدرس منزلم کمی دیرتر در اداره مهاجرت ثبت شده و گواهی پذیرش کبک به منزل قبلی ارسال شده و به اداره پست برگشت خورده است. با پیگیری از اداره پست مرکزی، بالاخره گواهی CSQ به دستم رسید.
سپس وارد مرحله انتهای ویزا شدیم و در تاریخ  می ۲۰۱۶، فایل نامبر فدرال را دریافت نمودم. کمتر از دو هفته بعد یعنی در تاریخ اگوست نیز نامه مدیکال فدرال به دستم رسید. بسیار جای خوشحالی بود که در ایران پزشک های معتمد اداره مهاجرت کانادا وجود دارند؛ چرا که مجبور نیستیم برای چندین تست پزشکی معمولی، به کشورهای اطراف برویم. باز هم انتظار؛ حدود ۲۰ ماه. تا اینکه به علت اکسپایر شدن زمان آزمایشات پزشکی (اعتبار آن حداکثر ۱۲ ماه می باشد)، نامه مدیکال دوم را در تاریخ آوریل ۲۰۱۸ از دفتر پاریس اداره مهارت کانادا دریافت نمودم؛ و کمتر از دو هفته بعد از آن یعنی در بیست و سوم همان ماه، نامه درخواست پاسپورت به دستم رسید. باز هم با کمک آقای برهانی بدون حضور در آنکارا، ویزای اقامت دائم کانادای خود را دریافت نمودم. حتی موارد لازم برای انجام امور ورود در فرودگاه و ۱۰۰ روز اول اقامت در کانادا را از ایشان دریافت کردم.
راستش فکر می کنم این اول راه شروع یک زندگی جدید است و بدون صبر و استقامت مقدور نبوده است “این آزمون صبر است”. اگر در این راه قدم می گذارید، باید آن را موازی با امور زندگی پیش ببرید و از زندگی و پیشرفت حتی در اینجا نیز غافل نشده و از لحظه لحظه ی زندگی و حال لذت برد. زیرا که برای به دست آوردن آن، زمان نیاز است و اگر با صبر همراه نباشد، شکستی بزرگ و یأس از زندگی به همراه دارد.
امیدوارم تجربه ی من در این راه، برای شما مفید بوده باشد و برای شما آروزی موفقیت و پیشرفتی روز افزون در زندگی تان دارم و با تمام وجودم از دوست، همراه همیشگی و مشاور عزیزم جناب آقای برهانی که تمامی این سال ها با راهنمایی های ارزشمندشان، همراه همیشگی من بودند تشکر می کنم.

اخبار با سند واقعی را  “فقط”  در سایت و کانال ما  به ادرس بخوانید. تجربه سال ها فعالیت همراه با دانش حقوقی ما از عوامل موفقیت در نتیجه پرونده های اقامتی خواهد بود واز اینرو بر خود می بالیم.

مطالب مرتبط سایت:

 ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

منبع: سایت iranquebec.ir

تذکر: استفاده از مطالب سایت به ویژه اخبار مهاجرت فقط با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد و استفاده غیر مجاز آن موجب تعقیب قانونی می باشد.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

error: Content is protected
×

BORMAN

درگاه ارتباطی مجموعه از طریق WhatsApp

×