به خانه کانادایی خود خوش آمدید، ما بیش از ۱۶ سال تجربه و تخصص داریم

a
M

۱۶ سال تجربه ما تضمین موفقیت شما

ارزیابی رایگان مهاجرت
تصویر ویزای اقامتی کانادا

جهت اطلاع و آشنایی بیشتر شما کلیانت ها و خوانندگان عزیز در خصوص پروسه های اقامتی کانادا، مراحل پرونده یکی از کلیانت های اسکیلد ورکر ما که موفق به دریافت ویزای اقامتی خود شده است از ابتدا تا ویزا به شرح زیر می باشد.

شرح حال پروسه پرونده متقاضی از ابتدا تا ویزا توسط متقاضی تهیه و بدون هیچگونه دخل و تصرفی جهت انتشار در سایت ارسال شده است:

خلاصه پرونده:
روش مهاجرتی: اسکیل ورکر سسکچوان کانادا – ۲۰۱۸

  • سن 28 سال
  • مجرد
  • پنج سال سابقه کار
  • آیلس 7
  • فوق لیسانس مدیریت بازرگانی

    شرح پرونده:

در سال 2017 توسط یکی از دوستان که قبلا برادر ایشان توسط تیم ایران-کبک موفق به دریافت اقامت کانادا از طریق استان کبک شده بودند با آقای برهانی آشنا شدم. در جلسه ی اولیه ای که با ایشان داشتم به کلیه سوالات و ابهاماتم پاسخ داده شد و ایشان چک لیستی از مدارک را به من دادند. با توجه به آشنایی من با زبان فرانسه در آن زمان قصد انجام مهاجرت از طریق استان کبک را داشتم.

در نتیجه به سرعت اقدام به جمع آوری کلیه مدارک و دادن آزمون آیلس کردم. در این مدت هرگونه ابهام در خصوص جمع آوری وترجمه مدارک و … به سرعت و سهولت توسط تیم ایران-کبک بر طرف می گردید. در آن زمان برنامه استان کبک به صورت برنامه MON PROJECT ارائه شده بود. این برنامه بعد از سابمیت کلیه پرونده ها از جمله پرونده اینجانب، توسط دولت کبک به دلیلی ناشناخته بسته شد و برنامه آریما جایگزین آن گردید. 

با توجه به اعلام لیست رشته های منتخب استان ساسکاچوان متوجه شدم رشته من در این لیست می باشد برای همین تصمیم گرفتم برنامه کبک را منصرف شوم و پرونده استان ساسکاچوان را انتخاب کنم. شرح حال زمانی پرونده من در جدول بالا می باشد. لازم به ذکر است من بعد از دریافت فایل نامبر متاهل شدم.

در این خصوص تیم حرفه ای ایرن-کبک خیلی سریع مدارک مربوط به همسرم را جهت اضافه کردن ایشان به پرونده ام بدون هیچ گونه اتلاف وقت و بدون هیچ عیب و نقصی انجام داد. بدین ترتیب که حتی اداره مهاجرت هیچ گونه مدارکی در خصوص اثبات ازدواج از اینجانب (گاها از افراد مدارکی نظیر عکسهای عروسی، سابقه مکالمه و ارتباط در شبکه های اجتماعی و …. برای اثبات صوری نبودن ازدواج دریافت میشود) دریافت نکرد.
لازم به ذکر است با بهره گیری از تجربه و تدبیر آقای برهانی ازدواج من در مرحله ای از پروسه مهاجرت انجام شد که کوچکترین لطمه حتی زمانی نیز به پرونده من وارد نشد و من همواره از ایشان و همکاران محترمشان ممنونم.

✓ درخواست جلسه مشاوره تخصصی: وارد شوید


error: Content is protected
×

BORMAN

درگاه ارتباطی مجموعه از طریق WhatsApp

×