به خانه کانادایی خود خوش آمدید، ما بیش از ۱۵ سال تجربه و تخصص داریم

M

۱۵ سال تجربه ما تضمین موفقیت شما

جهت اطلاع و آشنایی بیشتر شما کلیانت ها و خوانندگان عزیز در خصوص پروسه های اقامتی کانادا، مراحل پرونده یکی از کلیانت های دوره قدیم کاغذی اسکیلد ورکر کبک ما که در این ماه موفق به دریافت ویزای اقامتی خود شده است از ابتدا تا ویزا به شرح زیر می باشد.

توضیح تصویر فوق: ویزای اقامتی یک خانواده چهار نفر
خلاصه پرونده:
روش مهاجرتی: اسکیل ورکر کبک کانادا – پروسه کاغذی [متن زیر توسط متقاضی نگارش شده است] :

اطلاعات متقاضی اصلی

دکتری ریاضی کاربردی رشته ۶ امتیازی ، سن زیر ۳۵، ایلتس ۶/۵، ۷ سال سابقه‌ کار  مرتبط و  بیمه غیر از تامین اجتماعی و دارای دوفرزند

اطلاعات همسر

لیسانس مدیریت بازرگانی رشته ۶ امتیازی، سن زیر ۳۵ سال، ۸ سال سابقه کار مرتبط و بیمه غیر از تامین اجتماعی

خلاصه مراحل مهاجرت

  1. دریافت فایل نامبر کبک ژانویه ۲۰۱۲
  2. ارسال اپدیت مدارک کبک سپتامبر ۲۰۱۵
  3. دریافت نامه مصاحبه دسامبر ۲۰۱۵
  4.  افزودن مدارک فرزند اول سپتامبر ۲۰۱۶
  5. دریافت سی اس کیو  سپتامبر ۲۰۱۷
  6. دریافت فایل نامبر فدرال دسامبر ۲۰۱۷
  7. افزودن مدارک فرزند دوم جولای ۲۰۱۸
  8. دریافت مدیکال اکتبر ۲۰۱۸
  9. دریافت اپدیت فدرال اگست ۲۰۱۹
  10. دریافت ایمیل پاس ریکویست اکتبر ۲۰۱۹


با عرض سلام خدمت دوستان عزیز

در اینجا شرحی از مراحل مهاجرت به کبک ، خودم و همراهانم رو خدمتتون ارایه می‌دهم.

حدود آوریل سال ۲۰۱۱ به دلیل عدم نیاز به جاب افر، من و همسرم تصمیم به مهاجرت به کبک گرفتیم. از طریق یکی از دوستان با آقایی که خودش رو وکیل مهاجرت به کانادا معرفی می‌کرد آشنا شدیم و مدارک مورد نیاز رو به دفترشون تحویل دادیم. چند هفته بعد توسط همین دوست که به جهت مصاحبه مهاجرتی به انکارا رفته بود متوجه شدیم که نه تنها ایشون وکیل مهاجرت نیست بلکه به دلیل ارسال مدارک جعلی سابقه خوبی در اداره مهاجرت کبک ندارد. علی رغم مشکلات بسیار فراوانی که این فرد برای ما به وجود آورد توانستیم با نامه نگاری به اداره مهاجرت جریان پرونده خودمون رو به دست بگیریم و دسامبر ۲۰۱۱ فایل نامبر دریافت کنیم. آوریل ۲۰۱۵ نامه اپدیت مدارک دریافت کردیم و باتوجه به اینکه من سال‌ها بود که برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری به عنوان فرد اصلی پرونده، از کارم استعفا داده بودم و مدتی هم در امریکا اقامت کرده بودیم و اینکه شنیده بودیم که اداره مهاجرت نظر خوبی به بیمه های غیر تامین اجتماعی نداره ، نیاز به یک مشاور آگاه احساس می‌شد . 

از طریق اینترنت با توجه به حق الزامه های معقول و مناسب خدمات شرکت ایران کبک ، با آقای برهانی عزیز آشنا شدیم و در همان جلسه اول متوجه تجربه ایشون علی رغم جوان بودنشان شدیم. نظر به پیچیدگی خاص پرونده ما  و کمبود ۲ امتیاز، با راهنمایی های ایشون و کاورر لتری که ایشون تهیه کرده بودن درزمانی که بسیاری از پرونده ها رو اداره مهاجرت به دلایل واهی ریجکت می‌کرد، نه تنها نامه ریجکتی یا نامه ارایه نمره زبان ب۲ فرانسه دریافت نکردیم بلکه نامه دعوت به مصاحبه دریافت کردیم. در ماههای بعد با تولد فرزند اول و افزودن مدارک مربوط در سپتامبر ۲۰۱۷ بالاخره csq ما صادر شد. 

همچنین با راهنمایی های ایشان مدارک فدرال رو ارسال کردیم و در دسامبر ۲۰۱۷ فایل نامبر فدرال و اکتبر ۲۰۱۸ نامه مدیکال و اکتبر ۲۰۱۹ نامه پاس ریکویست شدیم و طی این ماه ویزای اقامتی خانوده خود را دریافت کردیم. 

در پایان از زحمات آقای برهانی عزیز بابت مشاوره و  پاسخگویی به موقع و مناسب سوالات در تمامی مراحل مهاجرت در طی این چند سال کمال تشکر را داریم. 

اخبار با سند واقعی را  “فقط”  در سایت و کانال ما  به ادرس بخوانید. تجربه سال ها فعالیت همراه با دانش حقوقی ما از عوامل موفقیت در نتیجه پرونده های اقامتی خواهد بود.

 

مطالب مرتبط سایت:

 

 ………………………………………………………………………………………………………………………………

منبع: سایت iranquebec.ir

تذکر: استفاده از مطالب سایت به ویژه اخبار مهاجرت فقط با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد و استفاده غیر مجاز آن موجب تعقیب قانونی می باشد.

 

error: Content is protected
×

BORMAN

درگاه ارتباطی مجموعه از طریق WhatsApp

×