به خانه کانادایی خود خوش آمدید، ما بیش از ۱۵ سال تجربه و تخصص داریم

M

۱۵ سال تجربه ما تضمین موفقیت شما

وزارت مهاجرت کانادا از طرح جدید پاسپورت برای شهروندان این کشور رونمایی کرد

 گذرنامه‌های جدید از نظر امنیتی هم بسیار ارتقا داده شده تا امکان جعل آن از قبل هم کمتر شود. در پاسپورت‌های جدید اطلاعات شخصی افراد به جای چاپ با جوهر با لیزر هک شده و این باعث می‌شود که تقلب در آن بسیار دشوار شود. صغحات داخلی پاسپورت الهام گرفته از تصلویر طبیعت و دارای امنیت بالاتر و امکان جعل آن به حداقل رسیده است.
IRCC در پاسخ به این سوال که چرا در پاسپورت جدید تصاویر طبیعت جایگزین تصاویر مهم تاریخی در گذرنامه‌های کنونی می‌شود گفت که این طرح‌ها شامل نتیجه مشاوره با ادارات دولتی مانند میراث کانادا و بومیان است. وی افزود که تغییر مداوم طرح گذرنامه‌ها از منظر امنیتی نیز کمک می‌کند. کارینا نیز به خبرنگاران گفت که ۹۹ درصد از تمام گذرنامه‌ها، چه قدیمی و چه جدید، اکنون در طی ۱۰ و ۲۰ روز صادر می‌شوند و مردم دیگر نباید نگران ماه‌ها تاخیر طولانی در صدور گذرنامه مانند سال گذشته باشند.
بر اساس بیانیه مطبوعاتی ادراه مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا، در این سند عکس افراد همچنین به صورت Kinegram قرار داده می‌شود که باعث می‌شود یک تصویر ثانویه از دارنده پاسپورت هم قابل مشاهده باشد. همچنین روی این گذرنامه‌ها تصویر لیزری متغیر از صاحب آن که به دما حساس است نیز قرار داده شده تا اطمینان حاصل شود که این سندهای هویتی و سفری قابل جعل کردن نباشند.

پاسپورت کانادایی یکی از معتبرترین‌ها در جهان به شمار می‌رود و به دارندگان آن این اجازه را می‌دهد که بدون داشتن ویزا به ۱۸۵ کشور دنیا سفر کنند. قرار است گذرنامه جدید کانادایی‌ها از اواخر تابستان عرضه شود و همچنین بر اساس این طرح جدید، شهروندان این کشور این امکان را خواهند داشت که به صورت آنلاین پاسپورت خود را تمدید کنند. 

تصاویر از پاسپورت جدید

آخرین اخبار

error: Content is protected
×

BORMAN

درگاه ارتباطی مجموعه از طریق WhatsApp

×