به خانه کانادایی خود خوش آمدید، ما بیش از ۱۵ سال تجربه و تخصص داریم

M

۱۵ سال تجربه ما تضمین موفقیت شما

how_express_entry_works_en

این تغییرات می تواند راه را برای مهاجرت افرادی که پیشنهاد شغلی از کانادا نداشته و یا در کانادا در مقاطع مختلف تحصیل کرده اند، هموارتر کند. تغییرات اصلی شامل:

١- بنا به موارد جدیدی که در خصوص سیستم اکسپرس انتری در شماره جدید فصل نامه دولت کانادا ذکر شده است، پیش از این متقاضیانی که پیشنهاد شغلی و یا تاییدیه استانی داشته اند، ۶۰۰ امتیاز دریافت می کردند اما از این پس به متقاضیانی که در یکی از مشاغل با کد ۰۰ دارای پیشنهاد شغلی باشند، ۲۰۰ امتیاز  و به دیگر متقاضیان با پیشنهاد شغلی ۵۰ امتیاز تعلق می گیرد.
فهرست مشاغل با کد ۰۰ در”طبقه بندی ملی مشاغل کانادا ” که با توجه به تغیییرات اخیر در اولویت خواهند بود عبارتند از :

  • ۰۰۱۱ Legislators
  • ۰۰۱۲ Senior government managers and officials
  • ۰۰۱۳ Senior managers – financial, communications and other business services
  • ۰۰۱۴ Senior managers – health, education, social and community services and membership organizations
  • ۰۰۱۵ Senior managers – trade, broadcasting and other services, n.e.c.
  • ۰۰۱۶ Senior managers – construction, transportation, production and utilities

۲- همچنین متقاضیانی که دارای تحصیلات کانادایی یک و یا دو ساله باشند ، ۱۵ امتیاز و دیگر متقاضیانی که دارای تحصیلات کانادایی سه ساله باشند ، ۳۰ امتیاز اضافی دریافت می کنند.

٣- مدت زمان برای ارائه مدارک کامل در صورت دریافت دعوتنامه از سوی وزارت مهاجرت تاکنون ۶۰ روز بود که از این پس به ۹۰ روز افزایش یافته است . تمامی تغییرات یاد شده از روز ۱۹ نوامبر اجرا خواهد شد.

البته افرادی که از طریق برنامه مهاجرت استانی اقدام کنند، همچنان بابت پیشنهاد شغلی شان ۶۰۰ امتیاز دریافت خواهند کرد. وزارت مهاجرت در نظر دارد در سال آینده میزان پذیرش مهاجران از طریق برنامه استانی را با افزایش ۷ درصد به ۵۱ هزار نفر برساند.
در سیستم اکسپرس انتری افراد بر اساس امتیازات جمع آوری شده از بخشهای مختلف (مجموعا ۱۲۰۰ امتیاز) در لیست انتظار برای گرفتن دعوت‌نامه قرار خواهند گرفت و در اصطلاح وارد Pool خواهند شد. به طور متوسط هر دو هفته تعداد مشخصی از افراد داخل Pool که امتیازشان بالاتر از یک عدد مشخص باشد دعوت‌نامه دریافت خواهند کرد.
در واقع اگر امتیاز بالایی داشته باشید ممکن است در اولین راند دعوت نامه بگیرید و مهم نیست که چه زمانی وارد Pool شده اید. بعد از گرفتن دعوت‌نامه و ارسال مدارک، در صورتی که مشکلی در مدارک ارسالی شما وجود نداشته و مراحل پزشکی و امنیتی را با موفقیت پست سر بگذارید بعد از حدوداً ۶ ماه ویزای خود را دریافت خواهید کرد

آخرین راند بهمراه امتیاز قبولی و تعداد افراد پذیرش شده در ۲۰۱۶-۱۱-۰۲

Number of invitations issued CRS score of lowest-ranked candidate invited
۲,۰۸۰ ۴۷۲ points

>> این خبر مربوط به برنامه اسکیل ورکر کبک نمیباشد.

سوال و پاسخ: چناچه سوالی در این زمینه دارید با ارسال کامنت در این بخش منتظر دریافت پاسخ خود بمانید

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

منبع: سایت iranquebec.ir

تذکر: استفاده از مطالب سایت به ویژه اخبار مهاجرت فقط با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد و استفاده غیر مجاز آن موجب تعقیب قانونی می باشد.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

error: Content is protected
×

BORMAN

درگاه ارتباطی مجموعه از طریق WhatsApp

×