به خانه کانادایی خود خوش آمدید، ما بیش از ۱۵ سال تجربه و تخصص داریم

M

۱۵ سال تجربه ما تضمین موفقیت شما

ویژه مدرک B2  با توجه به قوانین جدید کبک

 

دوره سیزدهم کلاس های آموزشی به همراه آمادگی آزمون  TCFQ سفارت فرانسه با ارائه مطالب و نمونه سوالات اختصاصی آزمون توسط استاد خاکباش بصورت نیمه خصوصی در سطح  B2  با ظرفیت 5 الی 8 نفر برگزار از 17 آبان ماه آغاز خواهد شد.

توجه نمایید”

تا انتهای سال 92 بعلت تکمیل دوره های 11 و 12 و اتمام دوره های مذکور کلاس جدیدی برگزار نخواهد شد.

توضیحاتی درباره کلاس دوره ویژه B2 :

در ابتدا باید به اطلاع دوستان برسانم که با توجه به تغییرات قوانین و اهمیت پیدا کردن سطح B2، بر خلاف دوره های قبل که برنامه ما بیشتر رسیدن به سطح B1 و تمرین و دادن متن برای قسمت پغله بود در این دوره انشا الله برنامه ما قطعا برای B2 و مهمترآنکه قسمتی از کلاس را به اکوت اختصاص خواهیم داد.

  • در این دوره نمونه سوالات امتحان پغله TCFq هم کار خواهد شد.
  • رسیدن به دایره لغت بالا، استفاده از اصطلاحات، ضرب المثل ها جزء برنامه خواهد بود.
  • نکته دیگر آنکه از آنجا که حفظ کردن صرف متن توسط دوستان علیرغم تلاششان در امتحان سفارت نتیجه معکوس داده بود در این دوره سعی خواهیم کرد بیشتر توانایی صحبت را بالا ببریم.

در پایان ضمن تشکر از دوستان که ما را در این مدت مورد لطف خود قرار دادند عرض میکنم که این دوره بسیار سنگین بوده و منابع من برای کلاس بیشتر از چهارده متد میباشد لذا تلاش فوق العاده، حضور منظم و بدون غیبت در کلاس برای دوستان تعیین کننده بوده و کم کاری نیز پذیرفتنی نخواهد بود.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

سطوح متقاضی جهت ثبت نام:

1 A1 to B2(یعنی شما سطح A1 را مثلا کتاب تاکسی یک یا متد معادل ) قبلا کسب کرده اید لذا سطوحی که آموزش داده خواهد شد :  A2- B1 و B2 خواهد بود.

2 A2 to B2 (یعنی شما سطح A2 را مثلا کتاب تاکسی دو یا متد معادل ) قبلا کسب کرده اید لذا سطوحی که آموزش داده خواهد شد : B1 و B2 خواهد بود.

نکته :

بسیاری از دوستان از بنده و آقای برهانی پرسیده بودند که چنانچه در امتحان TCF سفارت برای کبک به طور مثال، مدرک B1 را اخذ کرده اند آیا باید برای سطح مثلا B1 به B2 در کلاس حضور یابند؟

اخذ مدرک B1 در امتحان سفارت در اکثر موارد بیشتر بیانگر رسیدن دوستان به ابتدای این سطح از زبان می باشد یا به عبارتی ورود به این سطح در صورتی که اخذ ب یک عالی و به تبع آن B2 مستلزم تلاش زیادتری می باشد لذا توصیه اینجانب  :

 دوستانی که بر مبنای کتاب و متد برنامه ریزی می کنند در بالا تعیین سطح را بر اساس تعداد کتاب فرا گرفته عرض نمودم (به طور مثال  کتاب یک از هر متدی به طور تقریبی بیانگر سطح A1 می باشد و لذا برای سطح A1 به B2 که شامل دوره های A2 – B1 و B2 می باشد ثبت نام کنید

دوستانی که بر مبنای مدرک می خواهند برنامه ریزی کنند توصیه بنده شروع از یک سطح پایین تر میباشد به عنوان مثال کسی که مدرک B1 دارد برای دوره A2 به B2 ثبت نام و یا کسی که مدرک A2 دارد برای دوره A1 به B2 ثبت نام کند.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

 

  • ظرفیت باقی مانده از 8 نفر :   92/08/10ساعت 08.00
  • جمعه: تکمیل ظرفیت                                                  دوشنبه: تکمیل ظرفیت

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

مزایای شرکت در این دوره ها:

  • یک چهارم زمان دوره های ترمیک موسسات آموزشی
  • تعداد افراد کمتر در کلاس آموزشی
  • امکان یادگیری بیشتر و سریعتر
  • هزینه کمتر نسبت به دوره های خصوصی

 

 با ما تفاوت را احساس کنید …

بعد از برگزاری 12 دوره آموزشی و درخواست های زیاد شما عزیزان برنامه ای در این خصوص تهیه کرده ایم تا شما در مدت زمان کوتاه تر و با کیفیت آموزشی بالاتر به سطح مورد نظر رسیده و برای آزمون tcfq آماده شوید.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

 ثبت نام:

ظرفیت در ثبت نام محدود است و الویت با کسانی می باشد که ثبت نام خود را کامل انجام دهند.
بعلت تکمیل ظرفیت بخش ورود به صفحه ثبت نام غیر فعال شده است.
بعلت تکمیل ظرفیت های این بخش غیر فعال می باشد
 

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

error: Content is protected
×

BORMAN

درگاه ارتباطی مجموعه از طریق WhatsApp

×