به خانه کانادایی خود خوش آمدید، ما بیش از ۱۶ سال تجربه و تخصص داریم

a
M

۱۶ سال تجربه ما تضمین موفقیت شما

ارزیابی رایگان مهاجرت

با افتخار اعلام میشود

موکل مجموعه کانادایی ما آقای دکتر ابوالفضل.ا موفق به دریافت اقامت دائم کانادا در سال ۲۰۲۴ از شهر تهران از طریق برنامه استارت اپ شدند.

برنامه استارت اپ ویزا یکی از بهترین برنامه اقامتی کانادا در سال ۲۰۲۴ با درصد قبولی بیش از ۷۵ درصد می باشد. در این خصوص اداره مهاجرت کانادا اعلام کرده بود افزایش ظرفیت این برنامه طی سال های ۲۰۲۴ الی ۲۰۲۶ دارد. جزییات خبر افزایش سهمیه استارت اپ ویزا کانادا را در اینجا مطالعه نمایید.


استارت‌آپ ویزای کانادا یک برنامه مهاجرتی است که به کارآفرینان و بنیان‌گذاران خارجی امکان می‌دهد تا با راه‌اندازی یک استارت‌آپ نوپا در کانادا، ویزای دائم را دریافت کنند. این برنامه به افرادی که دارای توانایی و ایده‌های نوآورانه در حوزه کسب و کار هستند، اجازه می‌دهد تا در محیط مساعد کانادا، شروع به فعالیت کسب‌وکار کنند. برنامه استارت‌آپ ویزای کانادا تحت نظارت Immigration, Refugees and Citizenship Canada (IRCC) ارائه می‌شود و افرادی که موفق به گذراندن مراحل ارزیابی شوند، می‌توانند ویزای موقت کاری را دریافت کرده و پس از مدت معینی و با رشد کسب و کار، اقدام به درخواست ویزای دائم کنند. این برنامه فرصتی عالی برای کسب‌وکارهای نوپا و کارآفرینانی است که می‌خواهند در کانادا فعالیت کسب‌وکاری داشته باشند و به اقتصاد این کشور رونق بخشند.

شرایط موکل محترم SUV بدین شکل می باشد:

مدرک تحصیلی: دکترای
مدرک ایلتس: ۵ جنرال
سوابق کاری: حوزه سلامت و درمان
سن: مخدوده ۵۰ سال و متاهل با ۲ فرزند
گروه استارت اپ: همراه با ۳ متقاضی از تهران

تصویر نامه تاییدیه اقامت دائم کانادا و ویزای صادر شده توسط IRCC را مشاهده می نمایید

آخرین اخبار

error: Content is protected
×

BORMAN

درگاه ارتباطی مجموعه از طریق WhatsApp

×