به خانه کانادایی خود خوش آمدید، ما بیش از ۱۵ سال تجربه و تخصص داریم

M

۱۵ سال تجربه ما تضمین موفقیت شما

 
quebec-flag-man

  26 اکتبر 2015 >>
بر اساس آخرین تغییرات در مقرراتِ پرونده‌های متقاضیان مهاجرت به کبک به نظر می‌رسد ادارۀ مهاجرت (در صورت لزوم و جهت بررسی بیشتر) قصد دارد «در شرایطی خاص»، ارسال و تسلیمِ«نسخۀ اصل» برخی از مدارک و اسناد را برای متقاضیان الزامی کند، اصل اسناد و مدارکی نظیر:
* اصل دانشنامه یا اصل گواهی فارغ‌التحصیلی
* اصل ریزنمرات، به جز آنها که از سوی موسسات و مراکز آموزشی آمریکا یا   کانادا صادر شده باشد.
* اسناد مالکیت
* اصل پروانه یا جواز کسب و کار
* اصل مدارک مورد نیاز جهت استعلام یا راستی‌آزمایی (چنانچه نسخۀ اصل باشد)
ادارۀ مهاجرت کبک برای بازگشت اصل این مدارک به دست متقاضیان نیز به شیوه‌ای امن (به منظور مراقبت از محرمانگی اطلاعات) و به طریقه‌ای مطمئن (به منظور محافظت و نگهداری سالم از این اسناد و مدارک اصل) تمهیداتی در نظر گرفته است، به این صورت که بعد از خاتمۀ بررسی پرونده و بعد از اتمام پردازش پرونده و اتخاذ تصمیم نهایی در قبال پرونده، اصل مدارک را یا به صورت پست سفارشی به صاحب آن باز می‌گرداند و یا هنگام مصاحبه به صورت حضوری مدارک را به مالک آن یعنی متقاضی پرونده تحویل خواهد داد.
البته طبق اعلام رسمی ادارۀ مهاجرت در صفحۀ مربوطه در سایت، این تغییرات در انطباق با تداوم تسهیل‌بخشی به موارد الزامات اسنادی است و ادارۀ مهاجرت همچنان بر آن است تا اساساً نسخۀ برابربااصل ِ صادره توسط مراجع ذیربط را از متقاضیان مطالبه کند.
>> از تاریخ بازگشایی پرونده های ۲۰۱۵ اطلاعیه ای درج نشده است. بمحض مشخض شدن تاریخ بازگشایی دراین خصوص اطلاع رسانی خواهیم کرد.
دريافت آخرين اخبار مهاجرت و تصاویر زیبا از کانادا در صفحه اينستاگرام: iranquebec.ir…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
منبع: سایت iranquebec.ir
تذکر: استفاده از مطالب سایت به ویژه اخبار مهاجرت فقط با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد و استفاده غیر مجاز آن موجب تعقیب قانونی می باشد.
…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
error: Content is protected
×

BORMAN

درگاه ارتباطی مجموعه از طریق WhatsApp

×