به خانه کانادایی خود خوش آمدید، ما بیش از ۱۶ سال تجربه و تخصص داریم

a
M

۱۶ سال تجربه ما تضمین موفقیت شما

ارزیابی رایگان مهاجرت

quebec-flag

آخرین تغییرات پروسه کبک 2015:

همانطور که پیشتر در خبر شماره 163 در خصوص قوانین جدید مهاجرتی و تاریخ بازگشایی کبک خبری درج کرده بودیم, این روزها گویا کبک بدنبال ست آپ کردن برنامه ای آنلاین پذیرش همانند برنامه اسکیل ورکر فدرال 2015 جهت دریافت درخواست ها از متقاضیان می باشد. دولت کبک در نظر دارد در چندین ماه آینده از این سیستم برای تسریع در امور رسیدگی پرونده ها استفاده کند. در این روش همانند برنامه فدرال 2015 متقاضی بعد از تکمیل پروفایل انلاین در زمان اعلام شده, اقدام به ارسال مدارک ترجمه شده و فرم ها می نماید. البته جزییات این برنامه هنوز مشخص و اعلام نشده است.

ترجمه خبر مربوطه توسط ایران کبک:

” ورود یک ابزار جدیدآنلاین براي متقاضيان مهاجرت

 وزارت مهاجرت تا 1 اكتبر 2015 يك ابزار جديد آنلاين را در اختيار مشتريان خود قرار خواهد داد. اين ابزار به متقاضياني كه مايلند درخواست گواهي پذيرش كبك (CSQ) خودشان را در چارچوب برنامه منظم كارگران ماهر ارائه دهند اجازه خواهد داد تا درخواست خود را بصورت آنلاين تكميل و ارسال كنند. بدين ترتيب، از دوره بعدي دريافت درخواست ها، كه بزودي اعلام خواهد شد، متقاضيان اين برنامه مي توانند از اين فضاي امن آنلاين استفاده كرده و درخواست خود را ارائه دهند. آنها همچنين قادر خواهند بود تا جريان رسيدگي به درخواست خود را بصورت بلادرنگ دنبال كنند.”

لازم به ذکر است هیچ گونه تغییری در قوانین امتیاز دهی پرونده, امتیاز رشته ها و لیست مدارک بوجود نیامده است. تنها منبع رسمی برنامه اسکیل ورکر کبک سایت رسمی اداره مهاجرت کبک می باشد که بمحض اعمال تغییرات ما شما را از این طریق مطلع خواهیم کرد. لطفا در این خصوص شکیبا باشد و منتظر دریافت اخبار با منبع رسمی بمانیید.

تغییرات مربوطه به امتیاز پرونده های 2012-2013 پروسه کبک:

طبق شکایت چندین مشاوره کانادایی از اداره مهاجرت کبک در خصوص تغییر امتیاز رشته های 12 و 6 امتیازی (کسر امتیاز رشته) مربوط به سال های 2012-2013 دادگاه عالی کبک رای خود را در این خصوص مبنی بر پیروزی این افراد صادرکرده و نیز به اداره مهاجرت کبک 30 روز زمان دفاع در این مورد داده شده است. تاکنون خبر رسمی توسط کبک در خصوص برگشت امتیاز به پرونده های قدیمی در این رابطه در سایت خود اعلام نشده است.

 لیست افراد دعوت به مصاحبه ماه می 2015 :

بعد از گذارندن مرحله اپديت پرونده و رسيدن مجموع امتيازات كافي (مجرد 49 و متاهل 57) مصاحبه شما در آنکارا یا ابوظبي صورت ميگيرد.

اخباری در خصوص قبول شدن بیشتر افراد در مصاحبه ها علی الخصوص در هتل شرایتون آنکار از افراد مصاحبه شونده دریافت شده است. اکثر مصاحبه ها با افیسر خانمی به نام بازیل می باشد که با توجه به سختگیری ایشان در خصوص مدارک کاری و بیمه, خوشبختانه در بیشتر مصاحبه ها منتهی به صدور CSQ شده است.

نام

وضیعت

رشته

تاریخ ارسال مدارک

تاریخ مصاحبه

خانم ب. ط *

متاهل

معماری 2011. Aug May.2015
قبولی در مصاحبه **

آقای ک.خ

مجرد

عمران Oct.2013 May.2015

خانم س. م

متاهل

پرستاری Jul.2014 May.2015

خانم م ه . ح

مجرد

عمران Oct.2013 May.2015

خانم م س. ح

مجرد عمران Oct.2013 Jun.2015

خانم ن. ن

مجرد کامپیوتر ( 16 امتیازی جدید) Jul.2011 May.2015

آقای ر .ی

 متاهل پرستاری Jun.2011 May.2015
قبولی در مصاحبه

آقای ف. ح

مجرد

 کامپیوتر ( 16 امتیازی جدید)  Sep.2011  May.2015

* جهت حفظ اطلاعات شخصی افراد اسامی بصورت کامل آورده نشده است.

** این افراد در هفته اول ماه می در مصاحبه خود قبول شده اند و سایر افراد نیز از 11 می مصاحبه آنها شروع خواهد شد و بزودی شرح مصاحبه آنها در سایت قرار خواهد گرفت.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

منبع: سایت iranquebec.ir

تذکر: استفاده از مطالب سایت به ویژه اخبار مهاجرت فقط با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد و استفاده غیر مجاز آن موجب تعقیب قانونی می باشد.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

جهت ایمیل یا پیرینت خیر روی گزینه روبرو کلیک نمایید:

error: Content is protected
×

BORMAN

درگاه ارتباطی مجموعه از طریق WhatsApp

×