به خانه کانادایی خود خوش آمدید، ما بیش از ۱۵ سال تجربه و تخصص داریم

M

۱۵ سال تجربه ما تضمین موفقیت شما

quebec-flag
 

ظرفیت پذیرش تعیین شده نیروهای متخصص کبک سال 2014 طبق اعلام رسمي از سوی اداره مهاجرت کبک در تاريخ ۱۱ آگوست ۲۰۱۴ تکمیل شده است و متقاضياني كه قصد اقدام از اين طريق دارند بايد منتظر اعلام قوانین جدید در مورد نحوه پذیرش و بازگشایی برنامه مهاجرتی استان کبک، از اول اپریل سال ۲۰۱۵ باشد. در اين چند ماه اخير شاهد تغييراتي زيادي در روند بررسي پرونده ها و انجام مصاحبه بوده ايم كه بصورت موردي در ادامه توضيح خواهم داد.

دريافت فايل نامبر

متقاضياني كه درخواست آنان بصورت كامل و بدون نقص به اداره مهاجرت كبك در ماه هاي ارديبهشت و خرداد ماه سال 93 ارسال شده است هم اكنون در حال دريافت فايل نامبر خود بصورت پستي مي باشند.

مرحله جديد دريافت اپديت پرونده

همانطور كه اطلاع داريد اين مرحله در چند ماه اخير به پروسه مهاجرتي استان كبك اضافه شده است و در سال هاي گذشته بعد از صدور فايل نامبر پرونده شاهد دعوت به مصاحبه افراد متقاضاي بدون گذراندن اين مرحله بوده ايم. طبق آخرين تغييرات اداره مهاجرت كبك در تاريخ مي 2014 در ارتباط با فرمت مدارك ارسالي, متقاضي موظف به ارسال مدارك خواسته شده با فرمت لازم مي باشد در غير اينصورت باعث رد پرونده در اين مرحله و بسته شدن آن ميشود.

علت اضافه شدن مرحله فوق به پروسه كبك چيست؟

از آنجايي كه بيشتر شما متقاضيان اطلاع داريد بعد از بسته شدن دفتر كبك در سوريه و انجام يك ماه مصاحبه از سه ماه در تركيه در سال هاي 2011-2013 موجب افزايش درخواست رسيده و انباشته شدن انها بدون هيچ خروجي مثبتي شده است. انجام دعوت به مصاحبه تمام پرونده هاي انباشته شده در سال هاي بين 2011-2014 در حدود 60.000 الي 80.000 هزار پرونده از سراسر دنيا كاري بسيار سخت و زمان گير و البته براي دولت كبك هزينه بر مي باشد. از اين رو با تصويب اجباري شدن قانون b2 زبان فرانسه در اگوست 2013 (جزييات بيشتر: خبر شماره 131 با بيش از 22.000 بازديد كننده), افرادي كه تا اين مرحله موفق به دريافت مدرك زبان فرانسه خود نشده باشند از پروسه مهاجرتي حذف خواهند شد.

در مورد زمان درخواست اين مرحله توسط اداره مهاجرت كبك زمان تقريبي بر اساس تاريخ نامه هاي رسيده براي كليانت هاي ما به شرح زير مي باشد:

– رشته هاي 0 و 6 امتيازي :  بين ماه هاي سپتامبر الي دسامبر سال 2011

– رشته هاي 12 و 16 امتيازي :  در حدود 10 الي 16 ماه بعد از دريافت فايل نامبر

جهت كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص اينجا را كليك نماييد.

دعوت به مصاحبه

بعد از گذارندن مرحله اپديت پرونده و رسيدن مجموع امتيازات كافي (مجرد 49 و متاهل 57) مصاحبه شما در ابوظبي امارت صورت ميگيرد. افراد دعوت به مصاحبه شده براي اواخر ماه نوامبر تا اواسط دسامبر 2014 بيشتر مربوط به رشته هاي پرستاري و مهندسي عمران و هوا فضا مي باشد.

تمديد قوانين مهاجرتي كبك در سال 2015

طبق اعلام رسمي سايت مهاجرت كبك قوانين مهاجرتي كبك در سال 2015 بدون هيچ گونه تغييري در امتياز رشته ها و زبان از اپريل 2015  با ظرفيت 30.000 درخواست براي اسكيل وركر باز خواهد شد. جهت كسب اطلاع بيشتر از پلن مهاجرتي كبك در سال 2015  فايل pdf زير را دانلود نماييد.

Plan annuel d’immigration-2015 

Conformément à la Loi sur l’immigration au Québec, un plan annuel est déposé à l’Assemblée nationale au plus tard le 1er novembre de chaque année.

  • 2015 (PDF, 435 Ko)

 ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

منبع: سایت iranquebec.ir

تذکر: استفاده از مطالب سایت به ویژه اخبار مهاجرت فقط با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد و استفاده غیر مجاز آن موجب تعقیب قانونی می باشد.

پیشنهاد ویژه سایت ………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

جهت ایمیل یا پیرینت خیر روی گزینه روبرو کلیک نمایید:

error: Content is protected
×

BORMAN

درگاه ارتباطی مجموعه از طریق WhatsApp

×