به خانه کانادایی خود خوش آمدید، ما بیش از ۱۵ سال تجربه و تخصص داریم

M

۱۵ سال تجربه ما تضمین موفقیت شما

در 18 فوریه 2014 وزیر جوامع فرهنگی و مهاجرت کبک خانم دایان دو کوغسی با ارائه درخواستی به پارلمان کبک مبنی بر تغییرات اساسی در جذب مهاجران این استان و جایگزنی آن با قوانین فعلی مربوط به سال 1986 شد.

اهمیت زبان فرانسه, سازگاری مهاجران با جامعه کبک و همچنین جذب افراد با تخصص های مورد نیاز بازار کبک از عمده ترین دلایل این تغییرات بوده است.

روش مورد نظر همانند قوانین جذب مهاجران در نیوزلند و استرالیا بدین صورت می باشد:

تحت این سیستم جدید متاقضی مهاجرت ابتدا باید با ارائه بیانه ای از علایق و تخصص های خود بر اساس معیارهای مهاجرتی که بزودی اعلام خواهد شد در بانک اطلاعاتی داوطلبان ( la banque de candidatures ) ثبت کنند و بعد از بررسی درخواست آنها بر اساس نیاز بازار کار کبک توسط افیسر های اداره مهاجرت دعوتنامه ای برای متقاضی مبنی بر ارائه درخواست مهاجرت و تکمیل فرم ها ارسال خواهد شد. افرادی که در بانک اطلاعاتی داوطلبان درخواست خود را ثبت کرده باشند اما دعوتنامه ای از کبک دریافت نکند امکان اقدام برای آنها در زمان مشخص شده نمی باشد.

قوانین فعلی کبک تا تاریخ 31 مارچ 2014 برابر با 11 فرودین ماه 1393 پابرجا می باشد و متقاضیان طبق قوانین فعلی تا اول اپریل 2014 می تواند درخواست خود را به اداره مهاجرت کبک ارسال کنند.

اصل خبر را در اینجا بخوانید.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

منبع: سایت iranquebec.ir

تذکر: استفاده از مطالب سایت به ویژه اخبار مهاجرت فقط با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد و استفاده غیر مجاز آن موجب تعقیب قانونی می باشد.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..


………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

error: Content is protected
×

BORMAN

درگاه ارتباطی مجموعه از طریق WhatsApp

×