به خانه کانادایی خود خوش آمدید، ما بیش از ۱۶ سال تجربه و تخصص داریم

a
M

۱۶ سال تجربه ما تضمین موفقیت شما

ارزیابی رایگان مهاجرت

استان کبک نیازمند به تعداد بیشتر پرستاران

استان کبک در حال تبدیل شدن به مرکز جدیدترین امکانات بهداشتی و درمانی است و به این دلیل نیاز مبرم به تعداد زیادی از پرستاران واجد شرایط در آن وجود دارد.

با وجود اینکه نیاز به پرستار در تمامی کانادا وجود دارد، نیاز استان کبک بسیار بیشتر از سایر استانهای کاناداست. بطوریکه این استان تا سال ۲۰۲۲ برای رفع نیاز خود به پرستار ، باید حدود ۶۰۰۰۰ نفر را در این حوزه به کار گمارد. با توجه به راهکارهای PRN برای استخدام متخصصین ارشد، مناطق روستایی، بیشترین موقعیتهای خالی شغلی برای پرستاران را دارا هستند.

پس افراد با تجربه در زمینه پرستاری، می توانند با کارکردن در مناطق دور افتاده اقامت کانادا را نیز دریافت نمایند.نیاز به پرستاران واجد شرایط، فقط به مناطق شهری استان کبک محدود نمی شود بلکه مناطق روستایی نیز به نیروی پرستار ماهر نیاز دارند.

دلیل عمده کمیاب بودن پرستاران در کبک می تواند افزایش جمعیت افراد مسن در این استان باشد. قوانین محدود کننده در قبال پرستاران خارجی که قصد اخذ گواهینامه کار در کانادا را دارند نیز از دیگر دلایلی است که شرایط را سخت تر و به کمبود پرستار در کانادا دامن زده است.

نیاز به پرستار:

طبق تحقیقات انجمن صنفی پرستاران، کانادا به سوی رویارویی با کمبود تعداد ۱۱۶۰۰۰ پرستار پیش می رود و در حال حاضر کانادا با کمبود ۷۸۰۰۰ پرستار مواجه است.

در استان کبک فرصتهای شغلی بسیاری برای پرستاران وجود دارد. پرستاران خارجی که جویای کار در کبک هستند نیز بستر مناسبی از این حرفه را در اختیار دارند که با تکمیل ساخت بیمارستانی مدرن در مونترال، به بهترین موقعیت شغلی برای پرستاران تبدیل خواهد شد.

بنابراین کبک و مونترال به مرکز بهداشت و درمان جهانی تبدیل خواهند شد و کارکنان خارجی که در زمینه بهداشت و درمان فعالیت دارند توسط این استان جذب خواهند شد.

 حقوق پرستاران:

بطور میانگین پرستاران درآمدی از ۲۸ تا ۵۵ دلار در ساعت را کسب خواهند نمود. برای استخدام در اینگونه مراکز، پرستاران می بایستی که گواهینامه پرستاری کبک را اخذ کنند.

مورد دیگری که بسیار راجع به آن سوال شده میزان حقوق و دشتمزد دریافتی پرستاران در کاناداست.

بطور کلی حقوق پرستاری در کبک نسبت به سایر شغل ها بسیار بالاتر است و البته پر مسئولیت تر. برای مثال می توان در نظر گرفت.

بطور کلی حق الزحمه پرستاران در بیمارستانهای دولتی نسبت به مراکز درمانی خصوصی، یا بیمارستانهای تخصصی در مقایسه با بخشهای عمومی بیشتر است.

برای مثال به حقوق پرستاران شاغل در بخش های قلب و یا مبارزه با سرطان ، CCU و ICU ، اتاق عمل ، دیالیز و اورژانس بیشتر است.بعضی از شرکت ها نیز که بصورت آژانس کار می کنند حقوق بیشتری می پردازند.
برای مثال آژانس هایی هستند که در مواقع کمبود نیرو در بخش ها افراد مورد نظر آنها را تأمین می کنند و حاضرند ساعتی ۵۰ دلار نیز بپردازند. ولی همین شرکتها فقط ۳۰ دلار برای بخش های عمومی می دهند.

اقامت کانادا -ویژه پرستار (رشته ۱۲ امتیازی):

جهت درخواست برای مهاجرت از طریق نیروی کار ماهر استان کبک، و اطلاع از واجد شرایط بودن فرم ارزیابی سایت را تکمیل نمایید.

 منبع: کانادا اپدیت،ایرانتو، iranquebec.ir

تذکر: استفاده از مطالب سایت به ویژه اخبار مهاجرت فقط با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد و استفاده غیر مجاز آن موجب تعقیب قانونی می باشد.

error: Content is protected
×

BORMAN

درگاه ارتباطی مجموعه از طریق WhatsApp

×