به خانه کانادایی خود خوش آمدید، ما بیش از ۱۵ سال تجربه و تخصص داریم

M

۱۵ سال تجربه ما تضمین موفقیت شما

خرید تقویم و کارت تبریک عید

دوستان مهربان من و خوانندگان همیشگی سایت ایران کبک در روز های نزدیک به عید در صورت تمایل کودکان محک را در شادیتان سهیم نمایید.

در آستانه آمدن بهار و شروع سال نو، با خرید تقویم و کارت تبریک محک، فصل‌های زندگی‌تان را با عشق به کودکان مبتلا به سرطان پیوند زنید.

هزینه هر تقویم دیواری با ابعاد ۳۲×۳۲ ، ۵۰۰۰ تومان و هزینه تقویم رومیزی با ابعاد ۱۶×۲۳،‌ ۸۰۰۰ تومان است. با تهیه این تقویم‌ها می‌توانید نقشی از نوع دوستی را در تمام روزهای سال آینده خود ترسیم کنید و هر صفحه تقویم سال ۱۳۹۱ را با حس خوب کمک به هم‌نوع ورق بزنید.

هزینه هر عدد کارت تبریک محک با ابعاد ۲۸×۱۴ برای عموم ۸۰۰ تومان و برای سازمان‌ها ۱۰۰۰ تومان است. با خرید این کارت ‌علاوه بر مهری که با تبریک سال نو به نزدیکان‌تان نثار می‌کنید، عشقی به بزرگی عشق ورزیدن به هم‌نوع را تقدیم‌شان کنید.

تمامی عواید تقویم و کارت تبریک محک صرف دارو و درمان کودکان مبتلا به سرطان خواهد شد. از تمامی یاورانی که با همراهی همیشگی خود ما را در مسیر گسترش حمایت‌ها از کودکان مبتلا به سرطان یاری می‌دهند سپاسگزاریم.

در صورت تمایل به کمک به کودکان محک از طریق مشارکت در این طرح و دریافت اطلاعات کامل‌تر و همچنین مشاهده طرح تقویم و کارت‌های تبریک روی گزینه ادامهکلیک کنید.

کسانی که قصد انجام کمک با هزینه های بالاتری دارند:

خدایا در این شب‌های نزدیک به عید سرِ هیچ کودکی را گرسنه بر بالینش و حسرت خرید لباس عید رو بّر دل‌ِ هیچ کودکی در سرزمینم نگذار.

 منبع: سایت رسمی محک

تذکر: استفاده از مطالب سایت به ویژه اخبار مهاجرت فقط با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد و استفاده غیر مجاز آن موجب تعقیب قانونی می باشد.

error: Content is protected
×

BORMAN

درگاه ارتباطی مجموعه از طریق WhatsApp

×