به خانه کانادایی خود خوش آمدید، ما بیش از ۱۵ سال تجربه و تخصص داریم

M

۱۵ سال تجربه ما تضمین موفقیت شما

photo_2016-08-20_10-59-16
سال ۲۰۱۶ – انلاین ۱۶ اگوست

با توجه به باز شدن سایت کبک جهت پذیرش ۵۰۰۰ پرونده با وجود حجم زیاد متقاضیان در صف انتظار ابن دوره نسبت به دوره قبلی خوشبختانه در حدود ۲/۳ از کلیانت های ما با داشتن یوسر و پسورد موفق به ثبت پرونده شان شدند. همانطور که شما بیشتر میدانید دریافت نوبت از کبک بصورت کاملا رندوم و بیشتر به شانس و اقبال در کنار افزایش کار گروهی بستگی دارد.

طبق تایید و اطلاع رسانی افرادی که موفق به ثبت در این دوره شدند، ثبت پرونده ها در ایران با سرعت معمولی و بدون هیچ گونه امکانات خاص نرم افزاری (در منازل یا کافی نت ها) با نوبت های زیر ۱۰۰۰۰ انجام شد .

از اینرو افرادی که نتوانستد در این دوره پرونده شان را ثبت کنند بدانند عدم ثبت پرونده به معنای از دست دادن اقامت کانادا نمی باشد و بلعکس. فقط پروسه ثبت فایل آنان به چندین ماه اینده موکول میشود. بیاد داشته باشید سرنوشت و آینده را شما خواهید ساخت تا بخت و اقبال …

از اینرو از فرصت پیش امده در جهت اخذ مدرک انگلیسی یا فرانسه و افزایش نمره پرونده نهایت استفاده را نمایید.

سال ۲۰۱۵- پروسه کاغذی

درخصوص پرونده های کاغذی ماه نوامبر ۲۰۱۵ باید به اطلاع دوستان برسانم تاکنون هیچ گونه اقدامی در خصوص ارسال اپدیت با توجه به بررسی پرونده های ۲۰۱۴ برای این دسته از متقاضیان انجام نگرفته است. با توجه به زمان اقدام بسیار طبیعی است.

سال ۲۰۱۴ و اواخر ۲۰۱۳ – پروسه کاغذی

برای این دسته از متقاضیان از طرف اداره مهاجرت کبک ایمیل های محتوی فایل اپدیت برای آنان در حال ارسال میشود و هم اکنون نوبت رسیدگی پرونده های این سال ها می باشد.

مدیکال و ویزا کانادا – ۲۰۱۶

در خصوص دریافت سی اس کیو – مدیکال و ویزا این سری از متقاضیان (۲۰۱۳-۲۰۱۴) در خبر بعدی با جزییات کامل اطلاع رسانی خواهیم کرد.
 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

منبع: سایت iranquebec.ir

تذکر: استفاده از مطالب سایت به ویژه اخبار مهاجرت فقط با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد و استفاده غیر مجاز آن موجب تعقیب قانونی می باشد.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

error: Content is protected
×

BORMAN

درگاه ارتباطی مجموعه از طریق WhatsApp

×