به خانه کانادایی خود خوش آمدید، ما بیش از ۱۵ سال تجربه و تخصص داریم

M

۱۵ سال تجربه ما تضمین موفقیت شما

Capture

مونترال   5 اگوست 2015، اداره مهاجرت و فرهنگی کبک با اعلام رسمی در سایت مهاجرت خود، از آخرین تغییرات در سیستم گزینش کبک، حذف فاکتور انطباق‌ پذیری ( 6 امتیاز روز مصاحبه) از جدول معیارهای گزینش متقاضیان و حذف مصاحبه خبر داد. بدین ترتیب امتیازات جهت کسب نمره قبولی نیز کاهش یافت (منبع). امتیاز قبولی برای اخذ گواهی انتخاب کبک یا CSQ افراد مجرد به 49 امتیاز افراد متاهل به 57 امتیاز تغییر کرد (جدول امتیازات).

این قانون می‌تواند به معنای کمتر کردن مصاحبه‌ها و حتی احیاناً حذف آن در ماههای آتی با قانون جدید کبک همراه باشد. مطمعنا این تغییر تحول بسیار مثبتی برای متقاضیان مهاجرت به کبک که در انتظار مصاحبه اند، یا تشکیل پرونده داده اند و یا درصدد تشکیل پرونده در ماههای آتی هستند می باشد. البته در این خبر نوشته شده فقط بصورت رندوم و موردی امکان دعوت به مصاحبه وجود دارد.

تاریخ اعمال قانون:
قانون فوق از 5 اگوست 2015 اعمال میشود
بررسی امتیاز قبولی قانون قدیم و جدید:
2
طبق قانون جدید >> امتیاز لازم برای تشکیل پرونده برای افراد مجرد 42 و برای افراد متاهل 50 میباشد.  امتیاز قبولی به 49 ( مجرد) و 57 (متاهل) تغییر یافت.
 شرایط:

پروسه  Sélection sur dossier (گزینش بر اساس پرونده ) مطابق با قوانین جدید در صورت احراز 2 شرط مهم و ضروری زیر رو پرونده های واجد شرایط اعمال خواهد شد:
1- اخذ حد نصاب نمره برای گزینش در مرحله اول : 49 ( مجرد) و 57 (متاهل) و عبور از مرحله انتخاب متقاضی ( قبل از هر گونه بررسی اولیه پرونده)
2- تکمیل پرونده متقاضی و هیچ نیازی به بررسی اضافی نیاز نداشته باشد ( بویژه هیچ نیازی به بررسی میزان مهارت دانش فرانسه نباشد )
آفیسر مهاجرتی در انتهای بررسی پرونده متقاضی میباست مطمئن گردد که پرونده واجد شرایط ارجاع پرونده به مرحله بعدی و گزینش بر اساس پرونده میباشد( متقاضی واجد شرایط دریافت CSQ بدون حضور در مصاحبه میباشد ). اگراین موضوع محرز نباشد و یا برآورد و تخمین آفیسر مبنی بر الزام ادامه بررسی بیشتر و یا ارزیابی میزان مهارت های زبان فرانسه کاندیدای مهاجرتی؛ متقاضی توسط آفیسر به مصاحبه دعوت خواهد شد.

>> کلیانت ها و خوانندگان عزیز سایت ایران کبک لطفا از برقرای تماس در این رابطه خودداری کنید (بعلت حجم بالای تماس تلفنی). اگر پرسشی دارید در بخش کامنت این خبر مطرح بفرمایید و منتظر جواب بمانید. پیشاپیش از لطف و همکاری شما عزیزان سپاس گذارم.

طبق روال چند سال گذشته» جدیدترین اخبار مهاجرتی کبک را سایت #ایرانکبک بخوانید ….

دريافت آخرين اخبار مهاجرت  کانادا (کبک – فدرال) در صفحه اينستاگرام  ما >>>  iranquebec.ir

  …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

>>> شروع ثبت نام: دوره بیست و دوم آموزشی زبان فرانسه ویژه مدرک B2

منبع: سایت iranquebec.ir

تذکر: استفاده از مطالب سایت به ویژه اخبار مهاجرت فقط با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد و استفاده غیر مجاز آن موجب تعقیب قانونی می باشد.

 …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

دريافت آخرين اخبار مهاجرت و تصاویر زیبا از کانادا در صفحه اينستاگرام:   iranquebec.ir