به خانه کانادایی خود خوش آمدید، ما بیش از ۱۶ سال تجربه و تخصص داریم

a
M

۱۶ سال تجربه ما تضمین موفقیت شما

ارزیابی رایگان مهاجرت


با گذشت بعد از ۲ سال استان کبک لیست جدید رشته ها تحصیلی به همراه امتیاز آنان را امروز در سایت رسمی خود اعلام کرد. جدول امتیاز بندی این استان تغییری چندانی نکرده است و همانند دو سال گذشته امتیاز قبولی مجرد ۵۰ و متاهل ۵۹ می باشد. تنها تغییر در جدول امتیازات مربوط به امتیاز چاب افر در شهر های مختلف استان کبک است. جزییات و تاریخ بازگشایی این برنامه تاکنون اعلام نشده است اما همانطور که در خبر های قبلتر امده است قرار است استان کبک از سیستمی همانند اکسپرس برای حذب متقاضیان استفاده کند.
⁉️ ⁣پاسخ به سوالات پر تکرار متقاضیان اسکیل ورکر کبک
۱- مطابق سنوات گذشته، تغییر امتیاز رشته ها شامل تمامی پرونده هایی که تاکنون بررسی نشده اند خواهد شد.
۲- کمبود امتیاز قبولی با ارائه مدرک آیلتس و فرانسه، اضافه شدن فرزند، اقامت و تحصیل در کبک و همچنین اخذ جاب افر در سیستم جدید قابل جبران است.
۳- در سیستم جدید تمام متقاضیان با هر امتیازی امکان ثبت درخواست خود را دارند و فرصت افزایش امتیاز و ارائه مدارک زبان جهت دریافت دعوتنامه نامحدود است.
جزییات و تاریخ بازگشایی برنامه هنوز اعلام نشده است!
۴- در برنامه جدید تمام متقاضیان شانس دریاف جاب آفر از شهرهای مختلف استان کبک و افزایش قابل توجه امتیاز پرونده خود را دارند.
۵- حتی رشته های صفر امتیازی نیز امکان ارسال درخواست و شانس قبولی را دارند. به عنوان مثال:
* کلیانت سال های گذشته ما آقای م.د با وجود کاهش امتیاز رشته شیمی از ١٢ به ٠، با ارائه مدرک آیلتس و دو مهارت B2 فرانسه موفق به اخذ CSQ شدند.
✅ توصیه ما: همانطور که قبلا نیز گفته شد، تمام برنامه های مهاجرتی کانادا بر مهارت های زبانی تمرکز یافته اند، لذا چنانچه قصد مهاجرت و زندگی بهتر در کشور کانادا را دارید، زبان انگلیسی و فرانسه خود را تقویت نمایید.

دریافت لیست رشته های ۱۲⁣، ۹ و ۶ امتیازی کبک ?
مشاهده لیست رشته ها و امتیاز آنها: دانلود لیست رشته ها (انگلیسی)
مشاهده لیست رشته ها و امتیاز آنها: دانلود لیست رشته ها (فرانسه)
مشاهده امتیاز بندی سال ۲۰۱۸: دانلود جدول امتیاز
 
مهم:
ار کلیانت ها و خوانندگان عزیز درخواست می شود سوالات خود با ارسال کامنت در این بخش مطرخ و منتطر پاسخ خود بمانند و از تماس تلفنی خودداری بفرمایند. اطلاعات کاملتر بمحض اعلامیه کبک جزییات این برنامه و تاریخ بازگشایی از این طریق اعلام خواهد شد.

مطالب مرتبط سایت:

 ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

منبع: سایت iranquebec.ir

تذکر: استفاده از مطالب سایت به ویژه اخبار مهاجرت فقط با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد و استفاده غیر مجاز آن موجب تعقیب قانونی می باشد.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..


 

error: Content is protected
×

BORMAN

درگاه ارتباطی مجموعه از طریق WhatsApp

×