به خانه کانادایی خود خوش آمدید، ما بیش از ۱۶ سال تجربه و تخصص داریم

a
M

۱۶ سال تجربه ما تضمین موفقیت شما

ارزیابی رایگان مهاجرت


 
اقامت اروپا و کشور دانمارک:

یکی از سریعترین روش های دریافت اقامت اروپا کارت سبز (Green Card) کشور دانمارک میباشد. این کارت سبز اجازه اقامت 3 ساله میباشد که قابل تمدید است و پس از 4 سال اقامت در کشور دانمارک قابل تبدیل به اقامت دائم می باشد. از مزایای این روش میتوان زمان کوتاه رسیدگی آن را نام برد. همچنین کسانی که کارت سبز Green Card کشور دانمارک را دریافت میکنند برای سفر به کشورهای اتحادیه اروپا نیازی به ویزا ندارند.

پاسپورت دانمارک معتبرترین پاسپورت (رتبه اول) در آخرین رده بندی در بین پاسپورت های جهان می باشد و همچنین دانمارک تا کنون دوبار در سال‌های 2006 و 2007 به عنوان شادترین کشور جهان برای زندگی انتخاب شده است.

امتیاز ویژه برای دارندگان اقامت دانمارک:

با داشتن پاسپورت دانمارک شما به همراه خانوادتان می توانید بدون نیاز به ویزا به تمام کشور های عضو اتحادیه اروپا رفت و آمد نمایید.

اتحادیه اروپا هم اکنون شامل 27 کشور مستقل می‌شود که عبارتند از: اتریش، اسپانیا، استونی، اسلوواکی، اسلوونی، ایتالیا، ایرلند، آلمان، بریتانیا، بلژیک، بلغارستان، پرتغال، دانمارک، رومانی، جمهوری چک، سوئد، فرانسه، فنلاند، قبرس، لتونی، لوکزامبورگ، لهستان، لیتوانی، مالت، مجارستان، هلند و یونان می باشد. چهار کشور ترکیه، کرواسی ، جمهوری مقدونیه و صربستان نیز در لیست انتظار پیوستن به این اتحادیه هستند.

قوانین در اتحادیه اروپا

بر اساس قوانین اتحادیه اروپا اتباع کشورهای عضو این اتحادیه می‌توانند با داشتن گذرنامه یا کارت شناسایی معتبر آزادانه بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا مسافرت کنند و بدون نیاز به اجازه اقامت در آن کشورها به مدت سه ماه اقامت کنند.

 

شرایط لازم برای دریافت اقامت:

حد نصاب امتیاز برای اقدام جهت کارت سبز دانمارک 100 امتیاز است که شامل امتیاز برای سن، سطح تحصیلات، سطح زبان، سوابق کاری، سازگاری با محیط  می شود.

این نوع ویزا برای ایرانیان، فقط مخصوص به افرادی است که دارای تحصیلات فوق لیسانس  یا دکترا می باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر وارد لینک مربوطه شوید: کلیک نمایید

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

مشاوره و شروع پروسه:

بنده بعنوان مشاور اقامت دانمارک که البته به جرات می توان گفت جزء اولین مشاورانی که در این زمینه از سال 90 تاکنون فعالیت دارم و به لطف خدا در این سال ها موفق به دریافت ویزاهای متعددی در مدت زمان کمتر از یکسال به کمک خود متقاضیان شده ایم. برای اطلاع شما متقاضیان آخرین ویزا های دریافت شده را به اطلاع شما می رسانم:

-آقای م. ا

فوق لیسانس معماری – مدرک زبان تافل 627 – متاهل -شروع پروسه: 08/91  دریافت ویزا: 07/92

-آقای ا. ب

فوق لیسانس عمران- مدرک زبان ایلتس 6- متاهل -شروع پروسه: 07/91  دریافت ویزا:  08/92

-خانم ن . ک

فوق لیسانس آموزش زبان انگلیس – مدرک زبان ایلتس 6.5- متاهل -شروع پروسه: 10/91  دریافت ویزا: 09/92

تصویر فوق :  آخرین ویزا صادر شده از سفارت دانمارک یکی از مشتریان ما

با اطمینان، آگاهی بیشتر و بدون نیاز به صرف هزینه های گزاف دفاتر مهاجرت تازه کاراقدام نمایید و ما از ابتدا تا انتها در کنار شما خواهیم بود

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

منبع: سایت iranquebec.ir

تذکر: استفاده از مطالب سایت به ویژه اخبار مهاجرت فقط با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد و استفاده غیر مجاز آن موجب تعقیب قانونی می باشد.

پیشنهاد ویژه سایت ………………………………………………………………………………………………………………………………………….


error: Content is protected
×

BORMAN

درگاه ارتباطی مجموعه از طریق WhatsApp

×