به خانه کانادایی خود خوش آمدید، ما بیش از ۱۶ سال تجربه و تخصص داریم

a
M

۱۶ سال تجربه ما تضمین موفقیت شما

ارزیابی رایگان مهاجرت

برنامه تجاری پرنس ادوارد | کانادا


مهاجرت به کانادا از طریق کار آفرینی در استان  پرنس ادوارد ۲۰۱۸
جزیره پرنس ادوارد یکی از استان های کشور کاناداست و این استان فرصتی مناسب را برای اشخاصی که علاقه مند به اخذ ویزای اقامت دائم کانادا هستند را از طریق راه اندازی یک کسب و کار کوچک در این استان ارائه داده است. این روش که به برنامه کارآفرینی جزیره پرنس ادوارد معروف است برای اشخاصی که تمایل به زندگی در این استان را دارند ارائه شده است, در این روش شخص متقاضی در صورت داشتن شرایط اولیه و به ودیعه گذاشتن ۲۰۰ هزار دلار کانادا نزد دولت استانی پرنس ادوارد و انجام پروسه های مهاجرت ویزای اقامت دائم کانادا را دریافت خواهد نمود.
این برنامه جهت مدیران، سرمایه داران، سرمایه گذاران و صاحبان مشاغل است. متقاضیان با داشتن تجربیات مدیریتی و  تجاری چه در بخش خصوصی و چه دولتی قادر به اقدام در این گروه می باشند. مهاجران سرمایه گذار از طریق استان  پرنس ادوارد و یا هر استان دیگر، طبق قانون اساسی کانادا، که حق حرکت و زندگی در هر نقطه از کشور را به شهروندان اعطا کرده است، قادر خواهند بود در هر نقطه از کشور آزادانه زندگی کنند.
کانادا محبوب ترین کشور با بیشترین اعتبار در جهان است و این کشور امن و مدرن، کیفیت بالای زندگی در جامعه ای با اقوام مختلف و با هزینه زندگی مقرون بصرفه به مهاجران عرضه می کند. متقاضیان مهاجرت به کبک که در این برنامه پذیرفته می شوند، ویزای اقامت دائم کانادا را بدون قید و شرط دریافت می کنند و می توانند بلافاصله شروع به زندگی، کار و انجام کسب و کار در هر نقطه از کشور کانادا کنند. فرزندان مهاجرین جدید برنامه سرمایه گذاری نیز می توانند بی درنگ در کانادا شروع به تحصیل کرده و بعنوان دارنده اقامت کانادا (در مقایسه با دانش آموزان و دانشجویان خارجی) برای تحصیل در مدارس و دانشگاه های محلی اقدام کنند.

برنامه تجاری مهاجرت به پرنس ادوارد | ویژه افراد صاحب بیزینس و مدیران ارشد ۲۰۱۸

  • مالکیت بیزنس یا دارای سوابق مدیرتی حدقل ۳ سال از ۵ سال اخیر
  • دارایی متقاضی و همسر (شامل املاک و حساب های بانکی ) حداقل ۶۰۰ هزار دلار کانادا
  • محدوده سنی ۲۱ الی ۵۰ سال
  • حداقل مدرک تحصیلی دیپلم
  • آیلتس جنرال ۴

 
در ابتدا تمامی مدارک متقاضی به دپارتمان مهاجرت پرنس ادوارد ارسال می شود، این دپارتمان نیز بعد از حدود ۶ ماه مدارک را بررسی کرده و در صورت تایید، متقاضی به مصاحبه در ایالت پرنس ادوارد کانادا دعوت می شود. مصاحیه به زبان انگلیسی و در حد آیلتس ادعا شده انجام میگیرد. بدین منظور ویزای توریستی برای متقاضی اخذ می شود . قبل از زمان مصاحبه، بهتر است متقاضی حداقل به مدت ۵ روز کاری سفر تحقیقی خود را درباره ایده های بیزنسی در ایالت پرنس ادوارد انجام دهد.
در صورت موفقیت در مصاحبه، متقاضی باید بیزنس پلن کامل خود را ارائه کرده و سپس مبلغ ۲۰۰ هزار دلار ودیعه را به حساب ایالت پرنس ادوارد واریز نماید. پس از پرداخت این مبلغ متقاضی نامه ای از ایالت پرنس ادوارد مبنی بر انتخاب شدن دریافت مینماید. سپس مدارک مورد نیاز متقاضی به دپارتمان مهاجرت فدرال کانادا ارسال می شود و معمولا پس از حدود ۶ الی ۸ ماه ویزای اقامت دائم متقاضی، همسر و همه فرزندان زیر ۲۲ سال صادر می شود.
پس از دریافت اقامت دائم کانادا و لند کردن و ورود در ایالت پرنس ادوارد، متقاضی دو راه پیش رو دارد:
۱- راه اندازی بیزنس پلن ارائه شده به دپارتمان مهاجرت به کانادا و بازپسگیری مبلغ ۲۰۰ هزار دلار ودیعه پس از ۱ سال
۲- در صورتی که شرایط برای راه اندازی بیزنس آماده نباشد، نقل مکان به دیگر نقاط کانادا
مزایا:

  • دریافت اقامت دائم ،در صورتی که اکثر استانهای دیگر، تنها اقامت موقت و ویزای کار صادر می کنند و پس از راه اندازی بیزنس اقامت متقاضی را به اقامت دائم تبدیل می کنند
  • ​متقاضی در صورت عدم تمایل به اقامت در پرنس ادوارد و اجرای بیزنس، به دلیل داشتن اقامت دائم می تواند به سایر استانها نقل مکان کند
  • ​امکان برگشت ودیعه ۲۰۰ هزار دلاری در صورت راه اندازی بیزنس
  • ​سیستم امتیاز بندی ساده، به شکلی که اکتر متقاضیان حداقل امتیاز را کسب می نمایند.

هزینه ها:
هزینه بررسی مدارک توسط دپارتمان مهاجرت پرنس ادوارد: ۱۰,۰۰۰ دلار کانادا
* درصورتی که پرونده متقاضی قبل از مصاحبه مردود شود (که البته احتمالش کم می باشد)، ۷۵۰۰ دلار از ۱۰,۰۰۰ دلار به متقاضی برگردانده خواهد شد و اگر بعد از مصاحبه پرونده مردود شود هیچ هزینه ای برگردانده نخواهد شد
اخذ تابعیت کانادا از طریق سرمایه گذاری
افراد و خانواده هایی که از طریق ویزای سرمایه گذاری پرنس ادوارد به کانادا مهاجرت می کنند، می توانند پس از ۳۶ ماه زندگی در این کشور تابعیت کانادا دریافت کنند. بدین منظور متقاضیان موظف هستند پیش از درخواست تابعیت، با داشتن اقامت دائم کانادا به صورت فیزیکی به مدت حداقل ۳ سال از ۵ سال در کانادا حضور داشته باشند، به شرطی که تمام شرایط دیگر نیز محقق شوند. پس از اخذ تابعیت توسط دارندگان حق اقامت دائم کانادا، افراد باید برای دریافت پاسپورت این کشور اقدام نمایند. پاسپورت کانادا یکی از با ارزش ترین پاسپورت های دنیاست. ۱۷۲ کشور جهان به دارندگان پاسپورت کانادا اجازه ورود بدون ویزا یا با ویزای فرودگاهی به خاک خود می دهند.

فرم ارزیابی رایگان
جهت ارزیابی شما فرم ارزیابی سرمایگذاری را تکمیل فرمایید.
خدمات ما
اگر به هر دلیلی مایل به اخذ اقامت دایم کانادا از این طریق هستید، امکان مشاوره و انجام تمامی مراحل اداری توسط ما وجود دارد و کلیه مراحل انجام کار شما توسط  تیم حقوقی ما متشکل از مشاوران رسمی و  فارغ التحصیل رشته حقوق و مهاجرت کانادا بهمراه تیم بیزنسی ما در تورنتو کانادا صورت میگیرد.

جهت مشاوره با ما در تماس یا با ارسال ایمیل در ارتباط باشید

info@iranquebec.ir

error: Content is protected
×

BORMAN

درگاه ارتباطی مجموعه از طریق WhatsApp

×