به خانه کانادایی خود خوش آمدید، ما بیش از ۱۵ سال تجربه و تخصص داریم

M

۱۵ سال تجربه ما تضمین موفقیت شما

اعتصاب کارکنان دولت فدرال کانادا از ۱۹ آپریل ۲۰۲۳ آغاز شده است در طی این اعتصابات، بیش از ۱۵۵ هزار کارمند دولت، از جمله کارمندان اداره مهاجرت، دست از کار کشیدند.

دلیل اعتصابات کارمندان دولتی کانادا جیست؟ اتحادیه کارمندان فدرال کانادا از دولت جاستین ترودو خواسته که درباره افزایش حقوق آنها و همچنین امکان دورکاری اعضای خود به خواسته‌های این اتحادیه ترتیب اثر دهد. 

با توجه به این مسئله، اداره مهاجرت اعلام کرده که روند کاری در بعضی بخش‌ها در طول مدت اعتصاب، با اختلال مواجه خواهند شد. خدمات اداره مهاجرت که مختل خواهند شد:

– پردازش درخواست‌های مهاجرتی
– قرارهای حضوری از جمله مراسم شهروندی
– برقراری تماس با اداره مهاجرت، از طریق ایمیل، تلفن یا رسانه‌های اجتماعی
– خدمات پاسپورت

لازم به ذکر است که مراکز درخواست ویزا در خارج از کانادا شامل این اعتصابات نمی شوند و طبق روال معمول خدمت رسانی می کنند.

همزمان گفتگوها میان این اتحادیه و نمایندگان دولت فدرال کانادا در جریان است هر چند نمایندگان اتحادیه کارمندان فدرال می‌گویند دو طرف «فاصله زیادی» از هم دارند و راه طولانی برای رسیدن به توافق مانده است.  ببر این اساس زمان رسیدگی به پرونده‌ها ممکن است بیشتر از حد معمول طول بکشد.

با این حال مشخص نیست که این اعتصاب تا چه زمانی ادامه خواهد داشت و چگونه پایان خواهد یافت. دولت و اتحادیه  دو سال است که در حال مذاکره هستند.

آپدیت ۳ می ۲۰۲۳ : طی هفته اول می ماه کارکنان دولتی کانادا به توافق ازمایشی با دولت دست یافته اند . اخبار بیشتر بزودی منتشر خواهد شد

اخرین اخبار

error: Content is protected
×

BORMAN

درگاه ارتباطی مجموعه از طریق WhatsApp

×