به خانه کانادایی خود خوش آمدید، ما بیش از ۱۵ سال تجربه و تخصص داریم

M

۱۵ سال تجربه ما تضمین موفقیت شما

ایران کبک همواره در تلاش بوده تا آخرین اخبار مهاجرت به کبک را به اطلاع متقاضیان از این طریق برساند. آخرین تغییرات در پروسه اسکیل ورکر کبک در اواخر سال میلادی 2013 بدین شرح می باشد:

ظرفیت باقی مانده پروسه اسکیل ورکر کبک

همانطور که پیشتر اداره مهاجرت کبک در سایت رسمی خود اعلام کرده بود, در مدت زمان بین August 1, 2013  الی March 31, 2014  ظرفیت دریافت پرونده های اسکیل ورکر از سرتاسر جهان 20.000 مورد می باشد و این مسئله باعث نگرانی بسیاری از متقضیان شده بود. همان طور که انتظار می رفت در مدت زمان 5 ماه طبق جدول ذیل فقط 4684 درخواست به اداره مهاجرت کبک رسیده است.

با اطمینان می شود گفت در 3 ماه آینده این ظرفیت با توجه به روند کند دریافت پرونده ها توسط اداره مهاجرت تکمیل ظرفیت نخواهد شد. علت این امر سختگیری های اداره مهاجرت برای بیشتر متقاضیان در خصوص مدرک زبان بوده است.

لازم به ذکر می باشد رشته های 12 و 16 امتیازی بعلت داشتن نمره پرونده بالا فقط 3 ماه برای ارسال پرونده خود زمان خواهند داشت.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

افزایش هزینه اپلیکشن فی اداره مهاجرت کبک

طبق روال معمول اداره مهاجرت کبک هر سال هزینه بررسی درخواست را افزایش میدهد این افزایش شامل اضافه شدن 7 دلار به متقاضی اصلی و 2 دلار به همراه می باشد. طبق جدول ذیل از اول ژانویه 2014 مبالغ اپلیکشن فی بدین صورت می باشد:


در زندگی منتظر معجزه نباش ، خودت معجزه ی زندگیت باش

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

منبع: سایت iranquebec.ir

تذکر: استفاده از مطالب سایت به ویژه اخبار مهاجرت فقط با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد و استفاده غیر مجاز آن موجب تعقیب قانونی می باشد.

پیشنهاد ویژه سایت ………………………………………………………………………………………………………………………………………….

error: Content is protected
×

BORMAN

درگاه ارتباطی مجموعه از طریق WhatsApp

×